Samsung P9 Express | MicroSD Card | 256 GB | microSDXC | Flash memory class U3, V30, A1
- TootjadSamsung
- Mudel: MB-MK256T/WW
- Saadavus: 5
-
103€
Samsung P9 Express | MicroSD Card | 256 GB | microSDXC | Flash memory class U3, V30, A1
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 10.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross weight | 0.05 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Maht | 256 GB |
| Net weight | 0.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 8640 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Samsung |
| Producer product family | MicroSD Card |
| Producer product name | P9 Express |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Tüüp | microSDXC |
| Välkmälu klass | U3, V30, A1 |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 120 month(s) |
| WEEE tax | No |





